| NOOOONAME a întrebat:

Cumva se face ca toata lumea a primit orarele de la faculta si informatii cu grupa in care au fost repartizati iar eu am ramas pe dinafara. Am sunat la secretariat, mai exact secretara sef pentru ca nu aparea si altcineva acolo pe site, ghici ce? A inchis, nu m-a sunat inapoi, in fine. M-a bagat un prieten pe ceva grup de whats app, le-am cerut orarele, pauza, nu m-au bagat in seama. Deci ce naiba sa fac? Sa ma duc personal la faculta sa cer informatii pentru ca au site-ul plin de inutilitati, prost organizat si lipsesc intocmai informatiile importante?

1 răspuns:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Din ce stiu eu si cum am intalnit pana acum, pe site-ul facultatii este pus orarul aferent fiecarui semestru. Daca nu il gasesti acolo, trebuie sa te informezi unde ar putea sa fie (desi ma astept ca pe site sa fie). Da-mi acel site si o sa incerc sa il gasesc euwinking.

Legat de a doua parte, cu colegii tai... asta este. Nu tine de facultate in special sau de secretariat. Tine mai mult de colectiv.
Da, daca nu reusesti mergi personal la facultate si ceri informatii.