| KillaNoFilla a întrebat:

Cunoasteti persoane(din zona voastra,rude, prieteni)care au castigat la concursuri de gen bingo.

7 răspunsuri:
| Catalin_Raducan_Fcsb_1995 a răspuns:

Eu nu cunosc pe nimeni care a castigat la concursuri bingo.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu,nu cunosc pe absolut nimeni altfel as juca si eu.Am destui ani am si foarte multe cunostinte dar niciodata nimeni din cei pe care-i cunosc sau am cunoscut nu a cistigat niciodata si din acest motiv ca nu am exemple bune nu joc nici eu.

| R0R0 a răspuns:

Din anturajul meu nu a castigat nimeni inca.

| PeFuga a răspuns:

Da, cunosc, dar a castigat la Bingo ala clasic, nu la panarama aia de la TV. Si chiar a castigat uneori sume frumusele...

| PeFuga a răspuns:

De fapt stiu si pe cineva care a castigat de 2 ori cate 50 de lei pa panarama aia de Bingo de la TV. Dar cartoanele cumparate au costat mult mai mult...

| OldSoul a răspuns:

Da! Pot spune ca toti care au pus bilete la astfel de concursuri au castigat experienta.

Si in afara de asta un unchi de al meu a castigat 1000 de lei la superbingo acum 2 ani cam.

| biadia a răspuns:

Nu