| PinkPunk22 a întrebat:

Cunosc niste fete care ma urasc(grupu`lor) si eu mereu tac atunci cand ma jignesc, asta insemnand de aproape 2 ani.Nu vreau sa le lovesc pentru ca nu imi place scandalul. Ele folosesc replici de genul:Ce frumoasa esti, panar*mo, ce fata ai. Vreau sa le fac sa termine odata de aceea vreau sa le spun ceva relativ educat, dar care sa le faca sa se simta ca am dreptate. Daca vor sa ma loveasca ce sa le zic in asa fel incat sa se simta prost?

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Spunele ca nu te cobori la mintea lor fiindca ai putea da cu capul de asfalt! big grinbig grin

| bobby_7474 a răspuns:

Ca nu vrei sa te cobori la nivelul lor,ele sint rele cu tine pentru ca tu sigur esti mai inteligenta si mai frumoasa ca ele, ai calitati, pe cind ele sint sarace rau...