| adytzukrose a întrebat:

Da.acum doarme da mai inainte facea asa de urat.tremura cu totul. mi-e frica sa nu pateasca alte prostii... ce sa fac?

6 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Lasa-l sa doarma si mai arunca cate un ochi le el sa te asiguri ca este la locul lui! Ti-e frica sa nu pateasca el ceva? Dar el si-a facut-o cu mana lui.Ai grija sa nu patesti TU ceva!

| anad a răspuns:

Despre cine este vorba? Ai editat intrebarea? Cine si ce a patit?

| Roby67 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, daca doarme este bine si ar fi bine daca ai putea si tu sa-ti gasesti linistea ta.
Si maine ca pedeapsa fate ca ii dai o palma peste capwinking
Noapte buna!

| adytzukrose explică:

Da.ma prinde somnu.de ude atata noapte buna.mai bine zis paza buna.omu a sarbatorit cu propitarul ziua primaverii...trebuia sa primesc si un martisor de asta.

| adytzukrose explică:

Eu intru de paza.noapte buna tuturor

| dtte a răspuns:

Pai daca stii ca a baut ceva mai mult, eu zic sa ai foarte mare grija! Ar cam trebui sa fii langa el si sa fii foarte atenta, sa nu cumva sa se intample ceva mai grav! Fii pe faza si bafta, alte solutii nu cred ca am daca zici ca doarme, sa nu cumva sa devina agresiv!