| RAY a întrebat:

Daca ai avea ocazia sa te întâlneşti cu cineva de pe TPU te-ai întâlni? Ce parere aveti despre întâlnirile reale intre useri?

88 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am întâlnit până acum patru persoane de pe TPU, trei băieți și o fată. Au fost experiențe mișto. Mă rog, pe un tip îl știam de vreo 10 ani, am fost colegi în 5 - 8 și după plecase la Cluj. Un altul am descoperit că stă în oraș cu mine (a plecat între timp de aici, nu era din orașul meu) și am ieșit de trei ori cu el și gașca lui. Aș repeta figura, dar în mod special cu fete, ca să echilibrez balanța. Sunt dispus să mă văd cu oricine e o persoană de bun simț și cu o destul de vastă cultură generală. Atâta timp cât găsim o variantă acceptabilă ca dată și nu implică distanță și costuri prea mari. Ca să am ocazia să mă relaxez petrecând timp cu persoane open mind, să împărtășim gânduri și experiențe. De fapt mint, a mai fost o fată. Și încă altcineva, tot din alt oraș, dar care și-a făcut cont aici după ce i-am zis de site.

| Bacemi a răspuns:

Mi-am adus aminte când aveam și eu și alt tip de pe aici poză la profil din același loc. Și amândoi fiind activi, cineva a băgat de seamă. Ne-am distrat copios happy

| RAY explică (pentru Bacemi):

Amandoi erati activi? ai grija cum te exprimi ca asta inseamna multe, si eu am patit o data pe un chat, ma intreaba unu esti activ? eu nu pasiv, ok deci isi place sa o s, poftim ce ai ma

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Mi se rupe mie de ce interpretează alții.

| RAY explică (pentru Bacemi):

Si eu mam vazut cu o fata adventista a fost ok, am fost cu ea in parc, eram timid, ea era inalta, am mers la biserica apoi ne-am despartit, din pacate am facut-o mincinoasa pe nederept si am pierdut-o

| Bacemi a răspuns (pentru RAY):

Drama... Eu am în vizor de ceva timp o fată drăguță pocăită. Dar nu mai pușc cu religia așa că n-are rost. Las-o acolo în lumea ei și eu în a mea. Norocos cine va fi cu ea, în ideea că împărtășesc aceeași vedenie. Îmi plac până la un punct astea religioase (lipsă de sex până la căsătorie = iad). Iar dacă ar fi să se întâmple ceva totuși nu mi-ar plăcea că sunt ipocrite, deci whatever.

| anonimg a răspuns (pentru RAY):

Ai grija de... surorile mele. happy

| RAY explică:

Vrei sa ma enervezi? nu vezi ca vorbesc cu iubirea vieti mele virtuale, lasa-ma sa mai vorbesc cu ea poate iasa ceva, macar asa uit si eu infrangerea aia, dar cred ca mai bine cred ca barcelona va castiga decat ca o sa am vreo sansa sa ajung in pat cu ea

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Mai repede apare un OZN pe cer decat sa bata Barza in seara asta...

| RAY explică (pentru Drimmero):

Dar poate mai sincere,serioase, fidele, las ca si asa alea frumoase nu se uita la mine, mai bine una de acolo mai draguta dar serioasa, eu am fost in castellon man un oras superb

| RAY explică:

Daca castiga o sa imi iau o fata de acolo poate sunt mai serioase, sincere ca aici

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Catalanele nu cred ca ar fi mai frumoase decat romanecele noastre.

| Drimmero a răspuns:

Da,desigur, dar asta dupa ce cunosc cat de cat omul mai intai pe spatiul virtual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

De ce ma? Te inspaimanta gandul ca una din duduiele care le alinti pe aici e cumva in viata reala un gay de 40 de ani? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici n-ai mirosit ceea ce am vrut eu sa zic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Shh. Te/am prins eu bine cu mata in sac. Nu trebuie sa si plangi, nu te da de gol ca te vad duduiele. Pastreaza imaginea de bad boywinking

| RAY explică (pentru Drimmero):

Man tu ai multe admiratoare?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Nu se uita nici dracu la mine, despre care admiratoare tot vorbiti pe aici?

| RAY explică (pentru Drimmero):

Nu vorbi asa, pai asa citesc man ca te plac multe

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Repet, te grabesti ca fata mare la maritis.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu stii de gluma, hahalerule laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ne permitem noi 2 glume cumva?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Casanova, ce zici?

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Bine sanatos, dar tu,, Miss?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing ce reputație ai. n am văzut așa ceva.

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Oameni dementi care nu au impact cu realitatea, eu iti zic adevarul aici,, nu te aburesc/

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Observ laughing. esti nacho-ul site-ului? Pardon, macho-ul?batting eyelashes

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

EU imi permit, tu nu stiu.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Așa vrei tu să cucerești fata? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nachos-ul poate sunt)))) in caz ca va e foame.

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Pai deja am cucerit-o nu vezi ca suntem iubiti, doar ca e timida saraca nu vrea sa vin langa ea

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah,,ai muscat momeala, bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Si ziceai ca te-au parasit, mincinosule!

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu vezi ca nu ma doreste langa ea, te aleg pe tine daca doresti

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Mare gagicar ai ajuns laughing

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

De unde ai tras si tu concluzia asta, eu nu stiu.

| T0T a răspuns:

Am și făcut-o. Dacă mă înțeleg bine cu o persoană nu am nimic împotrivă.

| Freya1 a răspuns:

Da ar fi o experienta interesanta daca acea persoana nu e una care te judeca pentru ce ai postat aici si nu are idei preconcepute sau nu ai mintit in legatura cu ce ai scris. Poate s-ar lega multe prieteni frumoase avand in vedere ca de multe ori straini fiind ne sfatuim si sutinem

| RAY explică (pentru Freya1):

Asa e natalia, am vazut niste scantei mai aprinse la adresa ta nu pune la suflet

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Eh nu o sa imi botez copii cu ei nu imi fac griji de aia laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Fi fara griji ca vin eu ca nas in caz de ceva, esti o fata ok

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Multumescwinking

| anonimg a răspuns:

Nu stiu, dar cateodata ma gandesc ca v-ati plictisi cu mine. Pentru ca nu merg in baruri, discoteci si alte locuri de distractie; ci doar in cele de recreere. La plimbare in parc sau la o terasa.winking
Subiecte de discutie s-ar gasi, chiar daca in general ma reprezinta tacerea. big grin

| RAY explică (pentru anonimg):

Nu cred ca cei care nu merg prin cluburi sunt plictisitori dar recunosc nu as vrea sa cunosc o persoana dogmatica religios

| Bacemi a răspuns (pentru anonimg):

Nici eu nu sunt genul să merg în baruri, discoteci. Prefer o plimbare prin parc, o bălăceală, un sport.

| RainmakerX a răspuns:

Eu am vorbit cu multe persoane de pe TPU dar nu am intalnit pe nimeni inca.

Ar fi destul de interesant.

| Dismally a răspuns:

Depinde cine, sunt multi pe aici pe care prefer sa nu ii cunosc happy

| Nemessys a răspuns:

Imi si imaginez cum ar fi TPU users meet rolling on the floor))

Si da, as vrea, de ce nu? happy Insa sunt fooooarte mici sansele sa se intample asa ceva. Deoarece nu ma duc in alte orase. tongue

| Dariusuu a răspuns:

M-aş întâlni cu NO Name, chiar sunt foarte curios să văd cum arată şi ce trăsături de înfăţişare are.
Cu toţi ştim că are o minte strălucită, dar aş băga mâna în foc că aşa e şi înfăţişarea.

| RAY explică (pentru Dariusuu):

Nu mereu desi noi asociem inteligenta cu un fizic frumos

| GoldenZenith a răspuns:

Da. Mi se pare geniala ideea laughing

| BlackRose03 a răspuns:

Sincer doar as prefera sa-i vad in viata reala si sa stiu ca sunt ei desi nu m-ar recunoaste.
Nu imi place sa ma întâlnesc cu alte persoane din moment ce nu sunt prea zambitoare si nu pot sa pornesc o conversatie.
De pe acest site as vrea sa vad/întâlnesc in realitate vreo 7 useri printre care AnimeLover (facultatea la care merge e la 400 si ceva m distanta de blocul meu) si tu. =]]

| Theo94 a răspuns:

Da, chiar as vrea sa ma intalnesc, dar dupa ce il cunosc mai bine in spatiul virtual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. ASa pot afla mai multe despre acea persoana. Altfel suntem in viata reala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, depinde si cine e acea persoanawinking
la a 2-a intrebare nu stiu ce sa raspund ca nu am experimentat.

Răspuns utilizator avertizat
| AndreiWeisz a răspuns:

Logic ca da, ar fi misto.

| Habbsha a răspuns:

Am întâlnit și mi-ar face plăcere să mai întâlnesc câțiva.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Si cu mine raza de soare?

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Mai ales cu tinewinking

| RAY explică (pentru Habbsha):

Stiu asta iubire, numa pe mine ma ai in cap sunt ca mătreața pentru tine

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce comparație... drăguță.

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Dafuq was that, Ray? laughing)

| RAY explică (pentru Habbsha):

La noapte ce facem iubire?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

What?

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce vrei tu.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Sper ca nu ma lasi pe uscat si in noaptea asta, inima mea doreste si dragoste nu doar fantezi perverse la lumina stelelor

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ok, am înțeles. Păi, dau drumul la apă și până ajungi cada e gata să te primească pentru băițăhee hee

| RAY explică (pentru Habbsha):

Eu vreau altceva mandruto nu sa fac baie, am oceanul langa mine daca vreau sa fac baie

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

E bine să vrei.

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Esti ca matreata.a? Bwhahahaha, buna asta!

| RAY explică (pentru Habbsha):

Eu vreau si tu nimic, vezi ca ma pierzi asa timido

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Eu nu cred că se lasă ea așa ușor. laughing
E fată deșteaptă.

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce să fac dacă mă intimidează masculii ăștia alfa ca tine...

| RAY explică (pentru Habbsha):

Vezi sa nu faci pipi in pat de intimidata ce esti

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

N-ai șanse să mă faci să mă ud laughing

| RAY explică (pentru Habbsha):

De unde sti asta? hai sa vedem sau tu te uzi doar cand vezi banii?

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Ce vorbesti asa cum la mine setea se stinge cu bere la fete pofta de sex se aprinde cu ajutorul bniilor, banii sa ai ca isi faci un harem acolo in Galati

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Nope, nu-s genul Floren... nu mai contează. Nu toate tipele sunt interesate de banii voștri. Unele au o situație financiară ok și destulă minte încât să nu-și dorească să depindă financiar de vreun bărbat.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Te cred honey

| RAY explică (pentru Habbsha):

Vorbind serios acum isi place sa vorbim sau te plictisesc?

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Îmi place, n-am cum să mă plictisesc când îmi tastează un om inteligent.

| RAY explică (pentru Habbsha):

Haaaaaaaa hai ma nu glumi, vb serios

| Habbsha a răspuns (pentru RAY):

Ce simpatic ai fost cu replica asta rolling on the floor

| RAY explică (pentru Habbsha):

Ok,daca tu nu vrei sa facem nimic? pai am sa fac eu, ma pun la somn, noapte buna TPU

| T0T a răspuns (pentru Habbsha):

"N-ai șanse să mă faci să mă ud"
Dar eu am.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Bwhahahahaha

| anonim567833 a răspuns:

Da, mi-aș dori să o întâlnesc pe o tipă Iustina parcă o chema, singura fată care a zis sincer că ar accepta pentru 4 sute de euro să-mi înghită sperma happy