| Narcisssssss a întrebat:

Daca ai castiga la un concurs 100.000 $ ce ai face cu ei?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi-as achita datoria la banca si cu restul shopping

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut eu mi as lua un apartament si o masină, as ajuta familia, si m as căsători, dar nu dau eu de asa noroc niciodatărolling on the floor

| zurick a răspuns:

M-as duce la tata, i-as spune ca-l iubesc si i-as darui o imbratisare.(mda ca sa ajung la el am nevoie de bani.)Dupa i-as da mamei sansa de a uita totul incateva zile marunte si cu restul mi-as cumpara ce-as dori si as pastra o buna parte pentru ziua in care voi tipa tare si raspicat ca sunt fericita la extrem.

| drogh a răspuns:

Mi-as lua tot ce-mi pofteste inima.

| andrei1237 a răspuns:

As investi in cariera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aş pune la Caritas şi apoi aş... oh, stai...

| Madayna a răspuns:

Mi-as cumpara o masina si restul i-as baga in banca pentru ca pe viitor sa ma ajute sa-mi construiesc o casa.

| hummmer a răspuns:

N-am eu norocul ăsta.

| BlackEyedGirl a răspuns:

Mi-as lua apartament

| Zerathull a răspuns:

As investi o parte din ei, o alta parte mi-as face mofturile si cu restul la banca.

| XxFaRsIoRuLxX a răspuns:

As da saracilor o parte si de restul nu stiu...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru XxFaRsIoRuLxX):

Nici tu nu crezi ce spui.