| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea calatori in timp si spatiu, ce personalitate ai vrea sa intalnesti si de ce?

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Hm, aş vrea să-l întâlnesc pe Hitler. De ce? Pentru a-l împuşca chiar eu, cu mâna mea.

| MadRaven a răspuns:

Pe Michael Jackson, pentru ca e idolul meu:X:X:X

| Anda1197 a răspuns:

Un matematician(pitagora, thales), sau mai bine un fizician, sa-l opresc din a face teorii! laughing

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Eu as dori sa il intalnesc pe Mihai Eminescu, deoarece as dori sa ma invete cum sa compun poezii si mai frumoase si sa invat cum era in trecut. Funda?

| alin334 a răspuns:

Adam si eva, sa nu-i las sa manance marul big grin

| Skeez a răspuns:

Pe superman
sa ii arat eu cum se face treabawinking

| PяInCєSs a răspuns:

Sincer? Pe iubitul meu tongue as petrece mai mult timp cu el!