| NotMyFault a întrebat:

Daca ai putea face orice, absolut orice (insa doar o singura data) ce ai alege sa faci?

42 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

As prezenta proiectul la care lucrez de cativa ani unei persoane de incredere, instruita in domeniul de care am nevoie pentru a-l finaliza. O singura data...ar fi suficient. Simt ca-mi pierd tipul uneori...dar poate ca e doar disperare.
Tu ce ai alege sa faci, in situatia data de tine?

| NotMyFault explică (pentru AshuraElric):

Cum am spus si mai sus, as repara o greșeală din trecut.

| Drimmero a răspuns:

Sa merg in Londra la meciuri,, daca pot o data, pot si a 2-a oara

| NotMyFault explică (pentru Drimmero):

Mai greu de realizat acum cu emigranții ăștia, dar nu e imposibil. Bafta!

| Drimmero a răspuns (pentru NotMyFault):

Nu imi e de emigranti... Anglia a iesit din UE,,daca vad aia la 'vama' ca sunt roman, se uita ca la dracu, ne urasc englezoii. Am de parcurs mii de km+ de spart gramezi de bani pana acolo. Tot as vrea sa ma duc,, biletele sunt scumpe la Arsenal, e si asta o piedica...dar imi propun sa ma duc candva!

| NotMyFault explică (pentru Drimmero):

Sa știi ca ai dreptate!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Drimmero):

Anglia NU a iesit din UE. Au votat sa iasa, atita tot. Si noi am votat sa avem 300 de porci in parlament, si tot cireada dubla avem.

| T0T a răspuns:

Aș citi gânduri, mi-aș mări capacitatea de memorare și mi-aș îmbunătăți activitatea neuronală, mi-aș imuniza organismul foarte mult, m-aș face suficient de slab și dacă mănânc să nu mă îngraș, mi-aș îmbunătăți vederea și aș învăța instantaneu să cânt la câteva instrumente. Dacă se poate doar una aș alege-o pe prima spusă de mine

| NotMyFault explică (pentru T0T):

Dar ai anumite persoane cărora ai vrea sa le verifici gândirea? Sau vrei doar sa aflii niste răspunsuri?

| T0T a răspuns (pentru NotMyFault):

Să zicem că vreau să știu ce se ascunde în mintea(automat și sufletul) fiecărui om, dincolo de aparențe.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Mi-as face creierul sa functioneze la 100%.

| OldSoul a răspuns:

Sa "articulez" o tipa de care-mi placea acum 2 ani.

| Mayhem666 a răspuns:

Orice? As vrea sa imi apara superputeri, mai exact o superputere prin care pot sa imi indeplinesc toate dorintele fie ele si imposibile.
Tu ce ai face?

| NotMyFault explică (pentru Mayhem666):

Interesant. Eu cred ca as încerca sa repar o greșeală.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NotMyFault):

Daca faceai si tu ca mine, cu chestia cu dorintele, puteai sa iti doresti ca acea greseala sa nu se fi intamplat niciodata.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

As opri moartea unui prieten.

| NotMyFault explică (pentru justanotheruser99):

Stii ca daca trebuie sa moara, tu nu poți opri asta, nu?
In orice caz, imi pare rău.

| NotMyFault explică (pentru Mayhem666):

Da. Dar așa nu as fi invatat din greșeală si ar fi fost posibil sa o repet.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NotMyFault):

Pai daca ti-ai dori sa nu se mai intample niciodata, nu ai cum sa o repeti. M-am gandit la tot inainte sa dau raspunsul ala.

| NotMyFault explică (pentru Mayhem666):

laughing nimic nu îți scapa. Poate doar Japonia. Ups, scuze, chiar nu m-am putut abtine.

| Mayhem666 a răspuns (pentru NotMyFault):

Inca. Mai vorbim peste cativa ani, sa vezi ca nu o sa mai imi scape laughing

| NotMyFault explică (pentru Mayhem666):

E bine sa fii determinat.

| RainmakerX a răspuns:

Sa castig la loto... se pune?

| NotMyFault explică (pentru RainmakerX):

Prin "orice" cred ca se pune orice. laughing deci da.

| Dariusuu a răspuns:

Dragoste cu iubita mea, pentru ultima dată.

Ultima noapte de dragoste întâia noapte de depresie laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Sunt indecisa, se pune si sa ma întorc in timp?

| syd a răspuns:

Spam memes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma teleportez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa imi vad viitorul printr-un glob magic

| NotMyFault explică (pentru anonim_4396):

De ce ai vrea sa strici suspansul? Nu te preocupa de ce se va intampla mai încolo. Bucura-te de prezent!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa schimb lumea in asa fel incat cei puternici sa nu mai abuzeze de cei slabi ci sa-i ajute si sa-i protejeze,cei bogati sa de-a si la saraci,oamenii sa fie egali,sa se judece dupa caracter nu dupa ce ai primit sau dobandit material,sa nu existe invidie, dusmanie, aroganta, ura, sa fie o lume in care dreptatea domina.
Daca ar exista astea as fi fericitit.
Dar nu o sa existe niciodata laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Fericit*

Răspuns utilizator avertizat
| Nitroblast a răspuns:

Avand in vedere ca nu gasesc ceva pentru mine care sa imi fie si de folos (m-am gandit si eu la super puteri dar mi-am dat seama ca dupa o vreme mi-ar incurca inutil viata, mai mult decat ar ajuta-o), cred ca as vrea sa rezolv cu saracia din Africa. Tarile alea sa aiba o economie stabila, sa nu mai fie foamete, sa nu mai fie boli de tot felul, etc.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Nitroblast):

Daca aia o sa o duca bine, noi o sa ajungem africa lor.

| Nitroblast a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Aia o duc prea prost in momentul asta. Nu prost, prea prost. Noi o ducem prea bine in comparatie cu ei. Consider ca ar fi ok sa aiba ce manca zi de zi, nu sa manance o data la 3-4 zile si sa moara pe capete. Spunem ca suntem civilizati ca si specie cand inca se intampla asa ceva...si nimeni nu face nimic. Halal civilizatie.

| ălkjmhgf a răspuns:

Să mă întorc în trecut şi să fac alegerea corectă.

| oFrunza a răspuns:

Aş vrea să mă mai îndrăgostesc odată...

| Asi82 a răspuns:

As dă timpul inapoi, sami revăd copilăria si cei dragi sufletului meu.