| xByte a întrebat:

Daca ai putea sa calatoresti in timp, te-ai duce in trecut sau in viitor?

15 răspunsuri:
| William a răspuns:

Probabil.

| T0T a răspuns:

Nu m-aș duce nicăieri. Vreau acasă. Unde e acasă?

| xByte explică (pentru T0T):

Acasa e unde simti tu ca este happy

| T0T a răspuns (pentru xByte):

Da, adevăr grăiești.

| xByte explică (pentru T0T):

Poate ca spun adevarul, dar sincer sa fiu nu m-ar deranja nici o vila in Qatar laughing

| T0T a răspuns (pentru xByte):

Sincer eu aș vrea o căsuță undeva pe lângă un lac, chiar și munte.

| LoveSleep a răspuns:

M-aș duce în Selena Gomez oricum ai lua-o.

| gemeni6226 a răspuns:

In trecut in copilarie pentru o saptamana.M-as mai duce innapoi si la nunta meahappy

| syd a răspuns:

Peste tot

| Aberdeen a răspuns:

Sa zicem trecut, pentru ca viitorul vreau sa ramana inca o surpriza.

| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Eu m-as duce in vitor ca sa aduc tehnologia lor in prezent ca sa modific viitorul.

Răspuns utilizator avertizat
| Dededededededede a răspuns:

Nicăieri.

| Spoki a răspuns:

Eu m-as duce in trecut ca sa imi vad din nou copilaria.