| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea sa fii primul calator in timp, ai accepta?

10 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu. Am destule aici în timpul meu și sincer nu văd așa bine lumea în viitor, în trecut nu mai zic. Sincer cred că m-am născut într-o perioadă mai mult decât ok.

| Mayhem666 a răspuns:

Categoric. Desigur, ca as vrea sa ma si intorc inapoi (stiu, e pleonasm, ca nu poti sa te intorci si inainte), nu as vrea sa raman blocat intr-o perioada din timp, fie viitor, fie trecut.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu cred.
Merg pe principiul "Carpe diem".

| syd a răspuns:

Cu nesiguranta ca as face-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.
* Prea multe majuscule!

Te rugăm să verifici enunţul pe care l-ai scris şi să elimini majusculele care nu sunt necesare! Îţi reamintim că majuscula (litera mare), nu se foloseşte decât pentru prima literă din propoziţie, pentru numele proprii şi acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunţurile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice şi mai puţin lizibile, aşa că am aprecia dacă ai folosi majuscula numai atunci când este cazul!

Echipa TPU.ro şi ceilalţi utilizatori îţi mulţumesc!

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Da. O doamne da!

| Fetitzacekurai a răspuns:

Da! Asta e visul meu! Imagineaza-ti: dai teza, de duci in viitor, vezi rasunsurile corecte, inveti raspunsurile corecte si iei 10. Sau: Iei o nota mica la test, te duci inapoi in trecut si dai din nou testul. Sau: Stai fata in fata cu un profesor si il injuri laughing iar apoi te intorci inapoi in trecut si te prefaci ca nu s-a intamplat nimic (si teoretic, chiar nu s-a intamplat nimic. Sau: dai foc la scoala iar apoi te intorci inapoi in trecut cu multa satisfactie. Sau multe alte chestii legate de scoala (sau de acasa, dar e mai bine la scoala sa faci fapte rele hi hi hi!)

| anonim_4396 explică (pentru Fetitzacekurai):

Pai si daca te intalnesti cu tine din trecut sau viitor?

| Fetitzacekurai a răspuns (pentru anonim_4396):

La asta nu m-am gandit... I