| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă ai putea să-i trimiți un mesaj text acelui „tu" de acu vreo...să zicem 10 ani, ce ți-ai spune?

16 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Evită următoarele gafe/prostii făcute:
-...

| Mosotti a răspuns:

As zice "nu va veni un cutremur mare in 10 ani, deci sa nu te sperii ca ar veni".

| GabiDumitrescu a răspuns:

"Renunta la prostii vreo 3 luni si CUMPARA BTC DE TOTI BANII!"

| Freya1 a răspuns:

Pleaca dintre oameni toxici.

| SilentRain a răspuns:

I-aș zice multe și cel mai important sa îl cheme pe Robert la un suc

| OldSoul a răspuns:

"Vezi ca X o sa se marite cu altul pe data de XX.ZZ. AAAA daca nu faci nimic"

| Dismally a răspuns:

Mi-as spune multe dar mi-e frica ca nu m-as crede... sad Dar tu?

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Dismally):

Aș vrea să-i spun la acea Diana din 2019 să nu-și facă cont pe TPU că o să i se pară cringe chestiile pe care le-a întrebat/răspuns în acea epocă laughing

| Dismally a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Inseamna ca esti fericita daca acesta este singurul lucru care te preocupa big grin

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru Dismally):

Mai sunt câteva chestii, dar în legătură cu internetul cam asta ar fi happy

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai, eu am 24 de ani si tot ma uit la desene animate, deci prin urmare nu s-a schimbat nimic la mine si acum 10 ani in urma eram la fel ca acum.

Asa sunt eu imi place sa ma uit la desene animate exact ca Jim Carrey. Nu m-am maturizat de loc iar mama si tata stiu asta.
Eu si cand eram copil tot o panarama de om am fost, exact ca si acum. https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc&ab_channel=Loukhyax

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Marele filozof chinez Confucius spunea in scrieriile sale:

"Oamenii sunt exact ca si sobolanii, se inmultesc repede, fac mizerie in urma lor si strica totul."

「学而时习之 不亦悅乎?Învață și din timp în timp repetă,
nu-i așa că-ți produce bucurie?

有朋自远方来,不亦乐乎?Când un prieten de departe sosește,
nu-ți produce la fel bucurie?

人不知而不愠 不亦君子乎?Să nu fii recunoscut de lume,
cu toate acestea să nu fii întristat, nu este aceasta o purtare nobilă?

| oglindasultanului a răspuns:

Daca as putea ajunge in trecut as prefera sa-mi vizitez parintii

| StrongHeart a răspuns:

Nu prea exista asa ceva.Chiar de ai face asta, ai tine cont de ce ti-ai spune?
Sfaturi am primit toti de la altii si nu am ascultat de ele.
Dar de dragul intrebarii mi-as spune "Ai grija la anturaje!"

| Invictusman a răspuns:

Sa se maturizeze, și sa fie mai îndrăzneț, și sa renunțe la pseudoprieteni.

| ForeverAlone97 a răspuns:

Destul de multe lucruri