| QueenOfLeon a întrebat:

Daca ai putea sa te intorci in timp, in ce perioada si loc ti-ar placea sa traiesti? De ce?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In Grecia antica in bibloteca de la atena

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Aș fi dat timpul inapoi doar cu câțiva ani, când încă îmi trăiau părinții și erau sănătoși.

| SilentRain a răspuns:

In anul 2009, am ceva de reparat acolo

| Lioana a răspuns:

In perioada in care Eva a muscat din fructul oprit. M-as duce la ea si i-as spune sa nu o faca.

| oglindasultanului a răspuns:

Anii '70

| AnaB3680 a răspuns:

Eu maș intoarce in ani "90 în epoca disco deoarece copii ieseau mareu afara nu conta cum era vremea nu ca acum, acum iesim din casa doar ca sa ducem gunoiul. Pe atunci se mergea în discotecă acum pergem în cluburi de fiță care nu au nici un fel de autorizație necesară. Pe scurt ani 90 au fost foarte frumoși și maș duce acolo dacă aș putea deoarece ani 90 au scris istorie!