| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai putea schimba ceva la personalitatea ta, ce ai schimba?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Bună Mell!
Dacă aş putea schimba ceva la personalitatea mea, ce aş schimba? laughing
Păi de unde să încep?!
1. Aş vrea să nu mai fiu depresivă
2. Aş vrea să am mai multă încredere în mine
3. Aş vrea să nu mai fiu aşa leneşă
4. Aş vrea să fiu mai perseverentă
5. Aş vrea...
Să mai continui? Mai bine nu, cred că te-am plictisit deja.Pe scurt, aş schimba aproape totul.

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Ce inseamna schiba? ca am vazut ca ai repetat?
Numai bine!

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Draga mea, incearca sa-ti verifici textul intrebarii inainte de a-l posta...multi nu vor intelege ce intrebi. Sa speram ca intrebarea ta se refera la ceea ce am putea schimba in personalitatea proprie. Daca as putea schimba,cu toate ca am o varsta, as incerca sa nu mai fiu atat de meticuloasa in tot ceea ce fac. Aceasta cere mult timp, pe care l-as putea folosi in alta directie.Si pentru ca pana la aceasta varsta n-am reusit,inseamna ca schimbarea se face greu sau niciodata. Personalitatea nostra este proprie, ne nastem cu ea si o definitivam in copilarie si la scoala. Daca avem ceva defecte,bine ar fi sa lucram cat de cat sa le corijam, si asta pentru cei de langa noi, din dragoste pentru cei dragi.