| DeathLord93 a întrebat:

Daca am 4 GB Ram pe laptop si bag in slot de 8 e vreo problema?

6 răspunsuri:
| alexbit a răspuns:

Nu, nu este absolut nici o problema daca laptopul tau accepta 8 GB ram desi nu cred ca mai sunt laptopuri in ziua de azi care sa nu accepte minim 16 GB deci nu ar fi o problema. sa pui 8GB

Multumesc!

| DeathLord93 explică (pentru alexbit):

Esti persoana care detine canalul sau esti platit ca sa I faci promovare?

| DeathLord93 explică (pentru LoveSleep):

Seamana cu asta sau mi se pare mie :))https://www.youtube.com/watch?v=aH-CXMDd_2g

| LoveSleep a răspuns (pentru DeathLord93):

Nu-l stiam rolling on the floor)
O să mă uit și eu la el laughing

| DeathLord93 explică (pentru LoveSleep):

Nu ca mi s-a parut ca seamanaa gagica de pe Youtube cu aia din video-ul care ti l-am dat eu si de asta ziceam tongue