| Noonee a întrebat:

Daca am blocat o persoana pe instagram, si ea are contul public si pot sa ii vad pozele, dar din greseala i-am dat like si apoi l-am retras sperand sa nu il vada, tot il vede? Tin sa reamintesc ca o am la block pe instagram adica nu imi poate vedea contul. Dau funda mersiii

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că poate vedea atâta timp cât ai retras like'ul. dar totuşi daca s-ar vedea poţi sa zici si tu ca o fost din greşeală sau că pur si simplu o prietenă de a ta a intrat si a dat ea like... si scapi de problema asta