| Mayhem666 a întrebat:

Daca am cateva milioane de RON, asta ma face milionar?
Daca da, nu inseamna ca toti suntem milionari?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Milionar in Romania intr-un % echilibrat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca ROL ai vrut sa scrii.

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu putea sa scrie de ROL ca ei nu mai exista din vara lui 2005.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Mosotti):

S-au folosit in paralel ROL si RON, cativa ani. Tocmai pentru a se obisnui lumea cu RON.

| Mosotti a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Asta da, dar nu era asa greu sa folosesti RON, mare lucru ca nu aveai 100000 si aveai 100, era mai simplu decat cu ROL.

| Mosotti a răspuns:

Normal ca te face milionar, dar nu toti suntem milionari, cine are milioane de RON?!
Gandeste-te ca 1 milion de RON = 200 de mii de euro!
cine are 1-2-3-4-5 milioane de RON? Adica de la 200 de mii la 1 milio de Euro.

| J0B0MAT a răspuns:

Da.
În bani vechi, da, cam toți am fi milionari.

| 19flo79 a răspuns:

Daca