| djdani2010 a întrebat:

Daca am dat comanda la un laptop de pe eMAG [ fan curier], la ora 11:57, am primit mesaj ca laptopul va ajunge luni.
pe la ce ora ar trebuie sa ajunga?
daca nimeni nu va fi acasa, ce se va inampla?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Luni te va suna curierul, te poate suna chiar de dimineata, cel tarziu la amiaza si daca te suna si ii zici ca nu esti acasa posibil sa ti l aduca in ziua urmatoare sau cand zici tu ca esti acasa

| Hexiled a răspuns:

Pai din moment ce ai primit telefon poti suna sa intrebi asa ar fi cel mai bine si iti explica si mai bine funda?