| sabyna_6727 a întrebat:

Daca am dat ignore cuiva din lista mea de mess cum il pot baga inapoi?

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

In lista de mess, sus scrie "Messenger" ( in bara aia) deci :
Messenger -> Preferences -> Ignore List -> Cauti id in lista aia, dai click pe el apoi ii dai remove. Inchizi fereastra aia si il bagi din nou in lista big grin

2 răspunsuri:
| sadness_8987 a răspuns:

Daca i-ai dat numai delete din lista vezi daca este la addres book. Daca i-ai dat ignore vezi sus la messenger -preferences-ignore list ( acolo cauti id-ul si-i dai remove).

| sabyna_6727 explică:

Va multumesc