| Monique_3125 a întrebat:

Daca am descarcat separat subtitrarea unui film, cum o adaug la film? Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| ForeignO a răspuns:

Simplu. Uite o schema :

[Filmul]
[Subtritrarea]

Vei da pe amandoua copy apoi deschizi programul in are vrei sa vizonezi filmul si ii dai paste.

Sau daca ai Windows Vista sau laptop, dupa ce ii dai copy o sa-ti apara probabil''Add to Windows Media Player''

Te pup Pa, Pabig grin

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Redenumeşte-o exact după numele filmului şi ţi-o va lua orice player automat.

| repescov a răspuns:

Cea mai simpla solutie e sa pui denumirea la subtitrari exact ca la film, adica daca filmul se numeste persian. avi si ai fisierul subtitrari_persian.srt schimbi in persian.srt

| Demoiselle a răspuns:

Moni...eu iti recomand sa vizionezi filmul cu BSPlayer pe care il poti descarca de aici: http://bsplayer.en.softonic.com/download#pathbar.
E foarte simplu pentru ca isi cauta subtitrarea singur:D.
Pa!

| wanna_7811 a răspuns:

Pui fisierul pe desktop apoi il pui in folderul cu filmul ...alta explicatie nu gasesc