| anonim_4396 a întrebat:

Daca am inteles bine maine se va vota cine va deveni userul anului.
Pana atunci sa facem un sondaj, pe cine si de ce ati dori sa devina userul anului 2015?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cred ca cu toti suntem userii anului,ca nu conteaza cel care e in sus in piramida,cu toti alcatuim piramida aia cu fiecare piatra ne ridicam spre cer,spre ajutor, spre a ajuta pe alti, eu cred ca va vi userul anului cineva de pe planeta asta, desi mam rugat de ceva vreme sa fie cineva de afara din galaxie sa avem dovada ca exista viata dincolo, ca vreun alien mi-a raspuns la intrebare, iar delirez