| IonutValeriu a întrebat:

Dacă aplic rimel pe firele de par de pe barba, unde mai sunt cateva goluri, pot cadea firele? Sau nu le afecteaza rimelul? Am barba destul de deasa prin parti si pe dedesubt, dar mai am mici goluri si m-am gandit sa le astup cu ceva rimel. De functionat functioneaza dar imi e frica sa nu afecteze firele

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Rimelul este pentru contur la ochi. Nu pentru barbă, tinere!
Of, of!

| IonutValeriu explică (pentru darrio2007):

Ce intreb eu, ce raspunzi tu, batrane. Of, of.

| darrio2007 a răspuns (pentru IonutValeriu):

Daca ai goluri inseamna ca nu ai păr. Deci pe ce aplici rimelul?

| IonutValeriu explică (pentru darrio2007):

Am par absolut peste tot pe suprafata barbii, doar ca pe o parte sunt fire foarte putin vizibile, insa existente.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Las-o dreacu asta de unde a mai venit laughing)) rimel pe barbă laughing))