| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar candida la presedintie un actor de telenovela turceasca, oare ar castiga? Dar daca se baga si Florin Salam in cursa?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dar daca se baga si Florin Salam in cursa?
Am auzit că la Sibiu există un
rege al romilor,
rege internațional al romilor,
împărat al romilor,
toți auto proclamați.
Astfel Salam s-ar putea auto proclama președinte al romilor.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Toti au sanse sa castige.

Legat de a doua intrebare, absolut irelevant.

Zi faina!

| LPCTSTR a răspuns:

N-ar castiga, oamenii vor sa vada un om in care au mai multa sau mai putina incredere ca-i va reprezenta cat-de-cat decent... fata de 2 inapti... pana si Iohannis este o alternativa buna.

| oglindasultanului a răspuns:

Urmeaza sa ajunga si vreun salam pe acolo. Aceste vedete sunt cei care pot controla o mare parte din populatie.