| lumy4u a întrebat:

Daca ar exista masina timpului, unde ai merge? trecut sau viitor? de ce? ce ai face?

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Cu siguranta as merge in trecut.Imi este atat de dor de persoanele pe care le-am pierdut, si de cele cu care numai vorbesc. Daca as putea sa ma intorc in trecut poate ca nu as schimba nimic.Doar un minut daca m-as putea intoarce in trecut cred ca as fi cea mai fericita persoana, dar din pacate nu este imposibil sa ne intoarcem...trebuie sa ne gandim ca "a fost odata"si sa pastram amintirile care candva ne-au facut fericitihappy

8 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Trecut, doar trecut. In primul rand, sa schimb un mic detaliu care e foarte important pentru mine, apoi pentru a observat "din umbra" diferite perioade din trecut.

| Wolfszeitt a răspuns:

Probabil trecut, deși mi-ar fi teamă să nu stric anumite lucruri, oricât de mult aș vrea să le schimb. Viitor, nu. Nu mi-ar plăcea să știu ceva prea devreme.

| zurick a răspuns:

As merge in trecut ca sa repar orice prostie care am facut-o si a ajuns sa-mi para rau...

| greyhound a răspuns:

M-as intoarce in trecut, in momentul in care ii juram iubire unei anumite foste, sa-mi trag zece perechi de palme si un sut in oaie

| Grimmjow69 a răspuns:

In viitor.
Sunt curios cum arat fata de prezent.
Ma decid cand ajung acolo.big grin

| andrei1237 a răspuns:

As merge in trecut ca sa pot repara lucrurile gresite.

| MaXImILiAn32 a răspuns:

M-as duce in viitor sa vad ce numere sau extras la loto si leas pune in prezent

| PainMax1985 a răspuns:

Daca ar fi sa-mi vizitez stramosii sau urmasii eu as alege urmasi big grin