| DenisaNicoletaG a întrebat:

Daca ar fi dupa voi, ce ati interzice pe lumea asta?

56 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inselatul, homosexualitatea, curvasaria si prostia omeneasca

| cristi202 a răspuns:

Nimic. In momentul in care as interzice ceva, as fi un dictator. Pentru ca daca un singur lucru poti sa interzici, mai poate exista interdictie si pentru altul/altele. Si atunci as trai pe degeaba. Lumea este frumoasa asa cum e ea, cu bune si cu rele, de ce sa ma bag eu sa rup ceva din ea?

| MihaelaDart a răspuns:

Țigările clar.

| RAY a răspuns:

Prostii care afirma tot felul de tampeni care nu au pic de ratiune

| Drimmero a răspuns:

Prostia as interzice-o.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Hingherii, Denisa.

| LoveSleep a răspuns:

Respiratul.

| OldSoul a răspuns:

Prostia!

| zurick a răspuns:

Ipocrizia.

| mentholinks a răspuns:

Ortodoxia si religia islamica.

| GoldenZenith a răspuns:

Internetul whistling

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Chiar vrei sa mor?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Oamenii trăiau foarte bine înainte fara el. phbbbbt

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Cum o sa mai stie lumea ca mi-am facut o noua iubita (doamne fereste)
Cum o sa mai stie lumea cand ma ***?
Cum o sa mai stie lumea cand ma duc la nu stiu ce restaurant si mananc ceva? (check-in)
Cand o sa mai stie lumea cand sufar (chiar daca nu o fac dar cersesc atentie prin statusurile alea de **** de pe Facebook)

Mda. pacat ca asta se intampla doar pe Facebook rolling on the floor

A dar stai. Cum o sa mai dau eu ****? :'(
Cum o sa-mi mai fac eu temele?
Cum o sa mai elimin eu plictiseala?

Asa ca. **** you cu ideea ta!

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Internetul nu se rezuma doar la prostimea de pe Facebook,, daca acea penibilitate de site ar pica macar pentru o zi, ar creste rata sinucederii in masa, despre ce vorbim...

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Easy, cowboy! Ești minor deocamdată. phbbbbt
Revenind, de cărți nu ai auzit? Reviste por n o? Porumbei călători!? Eee!

| Nemessys a răspuns (pentru Drimmero):

Stiu si eu asta. Si eu m-as bucura daca s-ar inchide. Nu as avea niciun regret. Ceea ce am scris eu mai sus, nu fac deloc, nu vorbesc cu nimeni. sau daca da, o fac rar. happy Nici nu stiu de ce-l mai am sincer, dar prinde bine uneori. happy

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

laughing).
Porumbei calatori? Hm... bine gandit. Am sa-ti scriu o poezie si am sa ti-o trimit printr-un porumbel calator happy.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Aștept, să știi!

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Orice lucru prinde bine, dar el trebuie sa se rezume la limite, nu cum stau sinistratii astia din zilele noastre doar pe mizeria aia si sunt in stare sa isi dea mamele afara din casa pentru niste like-uri in plus/

| Nemessys a răspuns (pentru Drimmero):

Ai dreptate. Facebook-ul e bun doar ca nu este folosit cum trebuie.

| Drimmero a răspuns (pentru Nemessys):

Sunt o gramada lucruri pe lumea asta care sunt bune daca sunt folosite cu cap,, dar prostimea din ziua de astazi pe ce pune mana, strica.

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Cică aia dependenți de like-uri suferă de fapt de o boala. Nu-i mai blama!

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Acea boala se numeste de fapt prostie!

| PersonajFictiv a răspuns:

Ura,indiferenta.

| Darkmagic a răspuns:

Telefonul mobil. big grin
Ca sa ma exprim "pro TPU": Cei cu adevarat smecheri, nu au.
Deciziile se iau in tihna, mult mai juste fara comunicarea aproape instantanee.
In fine, am inteles ca stresul s-a triplat de cand au explodat comunicatiile, dar ce stiu eu, am mai inteles si ca romanii au mai multe mobile decat populatie, ceea ce e...bine. big grin
"Interesante" comentariile in care se interzic "furturile", "crimele", "prostia"...
Rad mult... big grin

| DenisaNicoletaG explică (pentru Darkmagic):

Hihih laughing happy

| Darkmagic a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu am glumit pitic. happy
As mai interzice agramatii de pe TPU.
CE e TPU?
Un site unde scrii! big grin
Arati inteligenta prin CE, si prin CUM scrii, alt mod nu exista.
Nu ai "vorbeală", conferinte video sau telepatie.
CE cauta indivizi care se impiedica-n cuvinte, intr-un astfel de mediu?
"Noi suntem destepti!"
"Prietene...ai scris "mi-au", ca pisica, si "te-am"...ca echipa."
"Nu conteaza, merge, sunt inteligent!"

Asa iti place? big grin

| DenisaNicoletaG explică (pentru Darkmagic):

Pitic? happy
Dap

| Elena9328 a răspuns:

Băutura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alcoolul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Propaganda prin asta se spalã pe creier o multime de oameni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-as interzice "maimutelor" care dau impresia ca au picat dintr-un avion fix in oras mersul pe trotuar. Poate ca daca li se interzice normalitatea nu se mai arunca in fata masinii si fac imensul efort de a traversa printr-un loc permis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pupincuristii, dar ma tem ca moare 99% din genul meu. Ma refer la purtatorii de penis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As interzice prostia
KABOOM FRATE

| GulubuntzBudulush a răspuns:

5 pacate, ba.

| GulubuntzBudulush a răspuns:

Carnea de porc, televiziunea sambata (cu exceptia cea de religie), preacurvia, gay (si doar asa)s i as interzice. miluiala popilor.

| BogdanBz a răspuns:

As interzice monogamia si gelozia. Am fi cu totii mult mai fericiti si mai impliniti. Nu ne-am inchide intr-o camera si nu am mai sta toata ziua cu ochii lipiti de un monitor/ecran.

| Yee a răspuns:

Yee(Sarbatori Fericite)!
Scoalaaaaaaaaaaaaa!

Glumesc si asa multi analfabeti pe lume.
Hentaiul.

| Vanishgold a răspuns:

Zahărul

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

De ce zaharul reao?

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Eu rea? Zaharul e rău cu noi, el ne creează foarte multe probleme, iar odată cu dispariția lui și problemele noastre s-ar diminua.

| RAY a răspuns (pentru Vanishgold):

Ai dreptate mare

| Vanishgold a răspuns (pentru RAY):

Bravo, mulțumesc!

| YellowAngel a răspuns:

Prostia. Gumesc, adica e nescesar sa o opresti, dar cam imposibil si cred ca multi si-ar dori asta. Mai putin cei care castiga din prosita altora.
Daca e sa ma gandesc la ceva mai realist as opri defrisarile padurilor si uciderea animalelor. Nu o sa fie 100%, dar cel putin in Romania s-a defrisat o groaza.

| georgyanaaa a răspuns:

Prosti

| ColdHeart a răspuns:

Prostia

| emayperritos a răspuns:

As interzice tigarile si bauturile alcolice. as interzice furturile si crimele.

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns (pentru emayperritos):

Furturile si crimele sunt deja interzise laughing

| UneRencontre a răspuns:

Nu ma pot decide intre bani si needucatie...