| DracuIa a întrebat:

Daca ar fi sa ai puterea sa poti cuceri lumea, in ce mod ai facea asta? Cum/ si cu ce
Ai construi o armata?
Ai prelua controlul total?
Ai elimina omenirea?
Ai aduce apocalipsa?
Ai pleca de pe terra?
Sunt curios cat va duce imaginatia big grin
Imi plac persoanele care au o imaginatie bogata fara sa faca misto tongue

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-As elimina 90% din gipsani ( cu femeile gipsy nu am nimic)
- As elimina psihopatii,cocalarii,hoții,criminalii, pedofilii,interlopii,politicienii corupți,mafia dtpdv! Ca Românii și Țiganii nu cred că există oameni mai primitivi și needucați, poate Rușii, Moldovenii, Bulgarii, dar Moldovenii tot Români sunt și ei! Cred că aș rade 80% din populația României,că e plina de inculți, agramați și analfabeți funcțional, dar nu asta e problema, de fapt problema e că pe lângă ce sunt unii prosti bata se mai dau și academicieni, când ei nici tabla înmulțirii nu o cunosc laughing
Una pe live se laudă că are 2 facultăți, pe TikTok, zicea că urăște bărbații și i-am zis că e misandra? Nici nu a știut definiția cuvântului, deci e plina lumea de inculți și analfabeți și cu facultățile terminate, eu nu pot sa înțeleg cum unele/unii au terminat studiile superioare când ei nu știu nici ecuații de gradul 1 sau definiția unor cuvinte chiar în Limba Romana!

Nu as vrea sa fac nimic că oricum e imposibil, as vrea ca Românii și Țiganii sa devină oameni mai buni, mai civilizați, educați, cu bun simt și cei 7 ani de acasă,dar nu am pretenții,ii văd zi de zi numai prin trecere când sunt de idioți,de rai,de invidioși, de dușmănoși și ostili cu aproapele lor. As face ceva sa nu mai existe discriminare între Români si Țigani sa fie armonie, pace, voie buna, dar asta nici în 5 secole nu se va întâmpla că și Românii sunt idioți și Țiganii! ( Cu mici excepții, că sunt și Țigani ok dar foarte rar)
La cum stau lucrurile ne vom distruge noi singuri!

| ionur a răspuns:

Nu a-și construi nicio armată
Nu a-și prelua controlul la absolut nimic.
Nu a-și elimina nimic.
Nu a-și aduce nici apocalipsă.

Răspuns utilizator avertizat
| halogen001 a răspuns:

Prin cumparare. I-as cumpara pe toti happy

| ionur a răspuns (pentru DracuIa):

-_-

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Unii n-au avut nimic de mici, si li se pare super sa ai putere asupra lumii.
Eu stiu ca orice putere vine cu raspundere, si m-as pisa pe ea lume. Nu vreau sa-i fac nici rau, nici bine. Vreau sa nu-mi pese, in continuare.
Daca as fi constrans de situatie sa accept "job-ul", probabil as fi un Vlad Tepes la scara mult mai mare.

| Mosotti a răspuns:

As construi o armata in primul rand ca sa eradichez nenorocitii, marii smecheri care nu vor ca sa fie omul bine.
Dupa ce am rezolvat si am curatat lumea de buruieni, caut oameni ca lumea pentru conducere ca sa fie bine pentru oamenii de rand, sa aiba un trai bun pe munca lor.
Sa nu mai fie razboaie si alte rahaturi.

Cam asta as face.
Daca resursele nu ajung pentru toti, mai taiem din populatie, mai facem sa dispara cat trebuie, dar cine ramane sa o duca bine pe munca lui.

Sa aiba toti o casa decenta, sa-si poata plati utilitati, mancare, si sa le ramana minim un 1000-1500 Euro lunar in plus pentru diverse.
Sa aiba locul de munca asigurat, sa se lucreze doar un 5 ore pe zi 5 zile pe sapt, ca sa mai ai si viata personala.

As face sa nu mai fie granite, tot globu o tara si atat.
As elimina infractorii total, pe oricine care face rau.

Cam asta as face.

| relian a răspuns:

Unde sa pleci de pe Terra sau mai bine spus cum? Daca ai avea putere sa cuceresti toata planeta, nu o sa o faci pentru ca o sa fie plictisitor laughing deja stii ca poti, asa ca te ocupi cu alte activitati

Răspuns utilizator avertizat