| Annya206 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre: fericire, iubire, bogati si sanatate ce ati alege? Puteti alege si 2 dintre ele. happy

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Annyahappy
sunt cea mai bogata femeie, am un sot care ma iubeste si il iubesc de 24 de ani, am doi ingerasi de care suntem tare mandrii, sanatatea este asa cum e si mai lucram la ea si e mai bine fata de anii trecuti deci am si iubire si fericire multumesc bunului Dumnezeu..deci nu aleg ca le am pe toate.
O frumoasa zi sa ai si multa sanatatehappy

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sanatatea si fericirea

| CandyTetris a răspuns:

Fericirea le cam include pe toate celelalte.Cand a fericire nu iti lipseste nimic. Iubirea, bogatia si sanatatea sunt toate menite sa ne aduca fericire.happy

| MioaraParalescu a răspuns:

Sanatate si bogatii daca le ai pe astea 2 le ai si pe celelalte automat.

| Demise a răspuns:

Iubire şi fericire atunci când va fi cazul.

| Woodenpints91 a răspuns:

Fericit oricum sunt, fără să fac prea mari eforturi în privinţa asta.
De iubire nu prea am nevoie, mă satur oricum prea repede de asta.
Nici bogat nu ăs vrea să fiu, îmi place să am bani exact cât să mă simt eu bine. Dacă aş avea mai mulţi decât îmi trebuie probabil i-aş cheltui pe chestii de care oricum n-am nevoie.
Sănătate, asta depinde doar de mine. Nu pot să stau cu ţigara şi tăria în mână şi să-mi doresc sănătate.

Răspuns utilizator avertizat
| 9999999999 a răspuns:

Fericire si iubire

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Bogaţii şi fericire că avându-le poţi să te vindeci de orice boală posibilă.
Pe curând!

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sanatate si iubire.

| Xtadelo a răspuns:

Dar de ce sa nu le aleg pe toate? Deci, le aleg pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Fericirea nu este nimic altceva decât o sănătate bună şi o memorie proastă''. Albert Schweitzer
''Fericirea... un episod trecător în marea dramă a durerii''. Dostoievski
''Iubirea este o slăbiciune, căreia nebunia îi este binevenită''. Ingeborg Bachmann
''Iubirea este exagerarea grosolană a diferenţei dintre o persoană şi oricine altcineva''. George Bernard Shaw
''Bogăţia este un văl care ascunde multe plăgi''. Menandru
''Sănătatea este o comoară pe care puţini ştiu să o preţuiască, deşi aproape toţi se nasc cu ea''. Hipocrate
Nu e nevoie sa alegi, toate intra-n viata noastra la un moment dat. Ceea ce conteaza este cum le primim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sanatate si iubire...

| NicoNicolletta a răspuns:

SanatareSanatate si iubire, deoarece acestea doua le poti avea toata viata pe cand bogatiile se consuma se duc >Daca aleti bogatiile cu ce te ajuta daca odata se duc?

| fl3bletzeatha a răspuns:

Fericire şi sănătate

| TobyLikeBoy a răspuns:

Sanatate si bogati.

| Pană_Luca_1998 a răspuns:

Practic toti ne nastem sanatosi, dora ne ingijim mai tarziu.Bani nu ne trebuie decat cati avem nevoie, altfel dam in alte pacate. Fericirea oi avem oricand noi ne cream celelalte sentimente singuri. Iubirea nu oricine o poate avea si cred ca asta e ceva ce are nevoie orice om.asta cred eu!