| Mihaila_Rafaella_1975 a întrebat:

Daca ar fi sa alegeti intre Italia si Spania ce ati alege?
De ce?(va rog fara comentarii gen:aleg Italia pentru ca am fost in Spania sau alte raspunsuri din acestea)
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ClaudiuIasi93 a răspuns:

Bai frate eu am muncit in Italia si mi-a placut enorm, au o mare de toata frumusetea, da este adevarat cu lugu lugu cutu cutu dupa 2 ore de dialog fata este dispusa sa vina la tine acasa si sa faca orice. Dar au prea multe impresii.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Italia pentru ca de cand ma stiu am vrut sa o vizitez si inca nu am reusit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania. Mi se pare că din multe puncte de vedere, poporul român şi cel italian se cam aseamănă, deci chiar nu vreau să scap de insuportabilii mei ca să dau de insuportabilii lor.

Pe de altă parte, în Italia e paradisul prostituţiei şi al convingerii unei fete din 2 vorbe, asta aviz altor amatori care nu-s în stare să vorbească cu fetele aici la noi, în România.