| Deeza a întrebat:

Daca ar fi sa scrieti o carte, cum i-ati pune titlul?

10 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Aventurile lui Guiu în Pădurea Spânzuraţilor. Guiu e un coleg de care nimănui din clasă nu`i place.

| OanaG a răspuns:

Impreuna pentru totdeauna

Iubire oarba

...pana de idei!

| arysa a răspuns:

Langa marginea prapastiei-despre esecuri, cum unii oameni uneori cei mai importanti din viata noastra ne aduc la marginea prapastiei si cum o persoana neinsemnata ne poate salva.

| HBK a răspuns:

"Noi, oamenii de rand"

| Nişka a răspuns:

O viata risipita si visuri adunate-actiunea s-ar petrece in viitor unde nu exista rau, insa nu si pentr Amalia - o fata de 21 de ani, pentru care viata este un incontinu abis si ar mai fi si Ian cel pentru care viata este la fel ca pentru restul un adevarat rai pe pamant. Ian o gaseste pe Amalia (copila strazii) o duce la el acasa si incepe a se indragostii de ea, insa fata va fugii din casa lui, el va pleca in cautarea ei vaor avea parte de multe episoade nefericite dar in final ei vor ramane impreunahappy

| Frogie a răspuns:

"Dragoste dincolo de moarte"
"Iubirea din ochii mei "
"Flacara destinului"
"Pasiune oarba"
"Iubesc o fantoma"
Hmmmm, ar fi multe care imi vin in cap acum, dar ma opresc aici! laughing

| Anecherry a răspuns:

Depinde despre ce vorbeste carteahappy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romanta unei iubiri pierdute!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viata mea, viata mea... te alaturi si tu-n ea happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Titlul cartii trebuie sa reflecte continutul.