| Raniia a întrebat:

Daca ar fi sa te descrii, ce cuvinte te-ar caracteriza cel mai bine?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Multi cand au trecut prin incercarile vietii si-au impietrit inima. Dar apa loveste in piatra si o modeleaza prin coroziune, dandu-i o forma.Prin intristarea fetei inima se face mai buna, mai sensibila. Mai multe lacrimi pe obraji fac o inima mai curata.http://www.youtube.com/watch?v=Eh1CkF3VVJo

15 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Amuzanta,timida,copilaroasa,visatoare,optimista,vesela,lenesa...

| DDCC a răspuns:

Indecis, enervant, pesimist, visător, instabil psihic.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Sfantul fara lacrimi.

| Raniia explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Lacrima este ''apa vie ''pentu suflet, fara aceasta inmuiere poti deveni un aisberg si nici cea mai puternica raza de lumina nu te va mai topi.

| EmaS a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Multi cand au trecut prin incercarile vietii si-au impietrit inima. Dar apa loveste in piatra si o modeleaza prin coroziune, dandu-i o forma.Prin intristarea fetei inima se face mai buna, mai sensibila. Mai multe lacrimi pe obraji fac o inima mai curata.http://www.youtube.com/watch?v=Eh1CkF3VVJo

| Predator30 a răspuns:

Ambitios,Simplu,Serios si Punctual

| Raniia explică (pentru Predator30):

Te felicit pentru ambitia ta, am vazut, cand vrei ceva nu te lasi batut. O seara faina!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Multumesc,aici ai mare dreptate cand imi doresc ceva cu adevarat nu ma las pana nu realizez ceea ce imi doresc.Dar sa ne spui si tu cum te-ai descrie, nu doar noi, eu unul sincer as fi curios...O seara placuta si tie!

| Raniia explică (pentru Predator30):

Prietenoasa,dinamica,tenace si perseverenta.Toate visele tale sa devina realitate!

| Predator30 a răspuns (pentru Raniia):

Frumos citatul ce i l-ai spus lui Cioran, eu nu te cunosc, dar din cate raspunsuri ai dat si intrebari ai pus mi-am cam facut asa o viziune despre tine si sa stii ca te caracterizeaza cele spuse de tine mai sus... Oricum esti o persoana cu suflet mare si bun!

| Raniia explică (pentru Predator30):

Citatul imi apartine, Cioran afirma intr-un raspuns ''raman conservat in suferinta'' si incerc sa-i explic ca lacrima mangaie inima obosita si da viata celor care o varsa.Prin lacrima se naste iubirea si pacea.

| TashaUhm a răspuns:

Ciudata!
Cu asta am spus tot!

| CichasEmo a răspuns:

O visatoare cu ochii deschisi.Visez la ceva care nu se va intampla...Cred...

| dominic90demy a răspuns:

Incapatanata,visatoare,sentimentalista,pesimista,modesta^^...

| LittleAva a răspuns:

Visatoare, sensibila, emotiva, irascibila

| Raniia explică (pentru LittleAva):

Inzestrata cu sensibilitate, emotiva si probabil cu un suflet inca pur si curat!