| UatDăFac a întrebat:

Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata. care ar fi ala?

7 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

" Pasiunea, increderea si perseverenta, daca sunt bine combinate constituie o forta de neoprit. "

| Hombre a răspuns:

Să aibă incredre in el.

| Plague a răspuns:

"Lumea asta e a ta pana intri la liceu. Profita si distreaza-te"

| Meryem027 a răspuns:

Avand in vedere ca si eu tot un copil sunt e cam greu. Realitatea este alta. happy

| sabilopod a răspuns:

Invata bah ca sa ai bani dup'aia.

| Laura_2393 a răspuns:

Traiesteti copilaria atunci cand vei creste iti va fi dor de ea

| DBlack a răspuns:

Imagineaza-ti viata ca un joc video, doar ca aici nu mai invii in caz ca mori.