| yonyon a întrebat:

Daca ar trebui sa oferi un singur sfat unui copil despre viata, care ar fi ala

Răspuns Câştigător
| roxanad a răspuns:

Sa profite de copilarie la maximum pentru ca e cea mai frumoasa perioada din viata unui om, si anii nu se vor mai intoarce niciodata, oricat de mult ne-am dori... sad crying

4 răspunsuri:
| rastadoll a răspuns:

Spera pentru ce-i mai bun, pregateste-te pentru ce-i mai rau happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incredere in spusele parintilor tai, ei sunt singurii care iti vor binele neconditionat... chiar daca mai gresesc si ei, ca neh! Sunt oameni...

| roxanad a răspuns (pentru roxanad):

Mersi happy

| yonyon explică (pentru roxanad):

Cp