| Kosminutza12 a întrebat:

Daca ati avea 1 milion de euro, ce ati face cu acesti bani? happy

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Mi-as lua o casa cum si unde imi doresc, ca sa nu ma mai deranjeze persoane pe care nu le inghit, si ca sa nu fiu lacoma, as deschide o fabrica, ceva, pentru creare de locuri de munca (daca dai bani oamenilor, ii termina, daca le oferi un loc de munca ii ajuti).

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Multe as face ...chiar foarte multe

| Andrada003 a răspuns:

Pai, devinde de gusturile fiecaruia eu de exemplu mi-as cumpara multe haine in special.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Si parca si vad ca majoritatea ar spune ca i cheltuie pe lucruri pur si simplu tampite.Masini vile lux etc.
Eu sincer sti ce as face? mi-as pastra eu necesaru adevarat mi-as cumpara si eu o masina ceva dar nu atat de lux incat sa fie mai scumpa ca 10 apartamente.
Decand eram mica imi doream si asta oricum o voi face pe viitor e sa deschid un centru pentru animalutele abandonate.Sa aiba parte acolo de dragoste toate conditiile necesare.
Eu sincera sa fiu, in asta as investi bani

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Imi cumpar o casa ( nu vila)
O masina
Multe excursi in jurul lumi sa vad lumea
Dar cred ca asi invest in afaceri ca sa ma imbogatesc si mai mult.
Mult succes.

| Okami23 a răspuns:

O calatorie in jurul lumii (bussines class)

| JamilaGizeh a răspuns:

Mi-as cumpara pantooofi laughing

| mel24 a răspuns:

Mi-as cumpara un apartament, as depune cateva zeci de mii de euro in contul fetitei mele si probabil mi-as lua si o masina dar una normala nu vreuna de fite*! si restul i-as depune intr-un cont si cand as avea nevoie de bani as avea de unde sa iau fara sa ma doara capul laughing

| dött a răspuns:

Mi-as cumpara un apartament mai mare, as mai pastra in jur de 10.000 de euro si restul i-as dona.