| troleibuz a întrebat:

Daca ati avea aeroport in orasul vostru ati calatori in interiorul tarii cu avionul?
Ar merita?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal. Romania e mare si nu are infrastructura rutiera.
Iasi B 45 min cu avionul 6 ore cu masina.
Cj B 45 min cu avionul, 8 ore cu masina

| gemeni6226 a răspuns:

Am aeroport in orasul meu si da in tinerete am calatorit cu ea la Bucuresti si la mare a fost o experienta foarte frumoasa si placuta.Din cand in cand visez ca zbor cu avionul.

| oglindasultanului a răspuns:

Avioanele sunt folosite pentru calatorii pe distante lungi, eu prefer trenurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil. Prima călătorie ar fi la Timişoara iar apoi la Constanţa.