| Catrice a întrebat:

Dacă ați avea o agenda gen all purpose unde scrii nu numai planificări(nici gen jurnal), ce ați mai scrie în ea?

11 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Nu stiu, lista de cumparaturi, retete culinare sau lucruri legate de activitatile mele happy

| Catrice explică (pentru Dismally):

În afara de lista de cumpărături care nu exista niciodată, restul sunt.

| Februar30 a răspuns:

Se poate tine evidenta anumitor lucruri sau chestii legate de pasiuni.
De exemplu, o persoana cu mania curateniei isi poate nota zilele in care a facut curat, ce obiecte a curatat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o astfel de agendă... universală. laughing
Am început cu niște versete biblice pe niște subiecte, am continuat cu versuri creștine...iar la urmă un dicționar cu termeni în ebraică din Biblie și rețeta de ciocolată de casă a mamei mele, pe care am consemnat-o pentru un prieten care voia o rețetă de încredere. laughing

Tocăniță informațională. happy

| SilentRain a răspuns:

Chesti pe care trebuie sa le fac neapărat si nu se pot amana
Sau notez cate ceva, dar cum am telefon imi este inutila o agendă

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Yeey credeam ca sunt singurul cu o astfel de idee laughing

| Catrice explică (pentru SilentRain):

Și notițele din telefon au o limita.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Avem atata tehnologie in jurul nostru... ce sa mai facem cu agenda?

| Catrice explică (pentru suntserios):

E uite ca unii e mai pe clasic asa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programarile la epilat, pensat, tuns etc;

Lista de cumparaturi;

Retete;

Wishlist cu chestii pe care vreau sa le cumpar.

| Catrice explică (pentru anonim_4396):

Prima se exclude.
A doua la fel.
Rețete nu mă pasionează, deși am scris vreo două care mi s-au părut interesante
Ultima se exclude iar că atunci când am bani ii cheltui pe prostii și rămân fără dupăhee hee
Next!