| Rogerzath a întrebat:

Daca ati avea ocazia sa stati intr-o vila de lux, pe plaja, all-inclusive, timp de 2 ani insa trebuie sa stea cu voi alti 3 membri TPU, ati accepta?
Pe cine ati lua?

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da, noname - endoryus - plato laughing asa stiu ca endoryus si plato imi tin partea daca aia are chef de scandal.

| Endoryus a răspuns (pentru mgtow):

Nu as sta in aceeasi incapare cu aia nici sa ma bata cineva. Mai degraba l-as suporta pe Plata cu prostiile lui despre dragoste eterna si chestii de genul.

| mgtow a răspuns (pentru Endoryus):

Atunci tu eu si plato nu strica.

| Endoryus a răspuns (pentru mgtow):

Prefer totusi companie feminina. Nu sunt gay laughing

| mgtow a răspuns (pentru Endoryus):

laughing atunci tu eu si inca 2 blonde. Nici mie nu-mi plac men

| Raven a răspuns:

Dar eu deja stau într-o căsuță drăguță la malul mării (nu-i pe plajă, ce-i drept și nu-i all inclusive că trebuie să gătesc) dar nu-s obligată să-mpart cu nimeni de pe aici paradisul meu privat laughing

| RAY a răspuns:

Hai sa spunem de dragul discutiei ca da

GirlOnline81, naty cu care as avea multe de certat, 2 ani ar fi nimic pentru noi, Goldenzenith desigur si Emma si inca mai multi, dar fara tarfe, ipocrite, mincinoase, prefacute care joaca teatru si ma pomeneste

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sigur ca da. In doi ani au timp si nevasta-mea si fiica-mea sa li se faca dor de mine si sa vada ca e mai bine cu decat fara. Acum sa vad pe cine am la friends, lol. Flores De Mayo si sadrian46. Si Amely21, ca sa ii treaca depresia. happy

| SilentRain a răspuns:

Pe oricine în afara de Ray, CristiDinBucresti, și încă un frustrat care ma enervează

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Ce ai cu Cristi. E baiat de treaba.

| Plato a răspuns (pentru Endoryus):

Nu-i plac baietii cu foot fetish. laughing

| Endoryus a răspuns (pentru Plato):

Aia e ultima lui problema.

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Uite asa nu îmi place mie de el big grin

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Aha. Ai zis deja de 2 useri cu care AI VREA sa iti petreci timpul. Care e norocosul nr3?

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Prefer sa îmi înfig o furculița în ochii, decât sa îmi petrec timpul cu vreunul din eii

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Intrebarile trec pe langa voi ca acceleratul de nu le vedeti. Eh

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Ete fssssss 'mai citește ce am scris eu încă o data

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Pe Ray, pentru ceilalți doi ma mai gândesc.

| Endoryus a răspuns:

EmptyBook, UnBroken2016 si cam atat.

| sofisis a răspuns (pentru Endoryus):

Pffff...i am heartbroken.

| Endoryus a răspuns (pentru sofisis):

Shh acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| GirlOnline81 a răspuns:

Plato, Ray si sadrian46.

| DorelExpertu a răspuns:

As lua-o pe caste sa-i fac 2 copii.
Pe Ray sa-i fac in ciuda.
Si in rest, nu stiu, pe aia cu care se cearta Ray cel mai des.

| ThyDoom a răspuns:

Cu siguranță accept. Dar aș lua doar unul. Deși nu știu câți îl știu sau câți și-l mai aduc aminte. Pe Woodenpints. Cu tipul ăsta m-aș duce să cuceresc și Edenul.