| AmFostOdataEuOBaba a întrebat:

Dacă ați avea posibilitatea de a avea contul unui utilizator TPU pentru 24H care utilizator ar fi?
Eu...
Stai că nu e vorba de mine, v-am întrebat pe voi tongue

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar de ce as vrea asa ceva? adica ce as castiga? mi se pare o intrebare imatura,penibila sincer, TPU este un lucru nobil, empatic nu alte tampeni, apropo consumati mai multe fructe, legume asta e sanatos

| Andreeush a răspuns:

Nu m-ar ajuta la nimic asta.

| SilentRain a răspuns:

Hmmm nu știu, dar sunt curioasa cine ar vrea contul meu, thinking

| Endoryus a răspuns (pentru SilentRain):

Nimeni...

| SilentRain a răspuns (pentru Endoryus):

Sunt prea buna pentru muritori de rând, de asta nu îl vrea nimeni
Cmf măăăăăă?*

| AmFostOdataEuOBaba explică (pentru SilentRain):

big grin big grin eu filozofez happy big grin tongue

| SilentRain a răspuns (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Eu mor de foame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dacă as avea contul lui, la ce m-ar ajuta?

| ThyDoom a răspuns:

Nu cunosc pe nimeni de pe aici. Și nu-mi doresc accesul la contul niciunuia. Ce aș putea face cu el? Ce folos mi-ar aduce?