| Hyacinth a întrebat:

Daca ați avea un buton cu care ați putea alege ce useri sa fie mai activi și ce useri sa fie mai puțin activi pe cine ați pune pe listele astea?
Am văzut că unii răspund mult și prost în timp ce alții intra la 2 ani și lasă răspunsuri interesate detaliate

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As face o licitatie, si as vinde butonul cu suma cat mai mare, chiar daca l-ar cumpara vreun frustrat care m-ar bana si pe mine.
Banii imi folosesc in viata reala, TPU nu prea big grin

| Wr3nch a răspuns:

E un forum, asta se intampla pe un forum. Cand postezi iti asumi ca primesti si raspunsuri care iti plac si care nu. Dar faptul ca nu iti plac nu schuimba realitatea.