| VictorCti1234 a întrebat:

Daca ati avea un canal de Youtube ce ati posta pe el? Si daca aveti deja unul ce postati pe el?

4 răspunsuri:
| Mieeez666 a răspuns:

Video-uri in care ma scobesc in nas.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș avea canal de Youtube mi-aș exprima părerea in legătură cu anumite subiecte/ știri; aș face cover-uri; aș face niște challenge-uri; aș încerca să vorbesc despre cât mai multe subiecte sensibile, să dau sfaturi.

| Bernardus a răspuns:

O sa imi incep un canal cand o sa am bani sa imi iau un microfon mai OK si eventual o placa video mai buna la PC, si o sa fac comentarii video, adica o sa dezbat un subiect cu un gameplay ruland pe fundal