| CosminC86 a întrebat:

Daca ati castiga 11 milioane de Euro la loterie, ce-ati face cu ei?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș da afară toți incompetenții din sistemul sanitar!
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mi-as cumpara o garsoniera doar a mea, un animal de companie (probabil pisica), as face niste cursuri pe care doresc sa le fac de multi ani, o mare parte as folosi-o pentru calatorii, iar restul i-as folosi pentru traiul de zi cu zi, fiindca oricum nu obisnuiesc sa cheltuiesc prea mult.

| mona a răspuns:

5 milioane le-as pastra pentru mine iar restul i-as dona la cine are intr-adevar nevoie de ei

| Led a răspuns:

Mi'as lua o casa, o masina..nu una de fite.mi'as mai ajuta familia cu ceva banuti si restul la saraci

| PisicutzaCenusie a răspuns:

In primul rand, mi-asi face casa la munte, cabana rustica 1 milion de euro!
mi-asi cumpara o masina
restul i-asi imparti la saraci1