| Lyndsey a întrebat:

Daca ati castiga la LOTO, ce v-ati cumpara sau ce ati face cu banii?happy

Răspuns Câştigător
| LifeIsColour a răspuns:

Buna,desi asta e imposibil si in primul rand nici nu as juca la LOTO, daca ar fi sa castig probabil mi-as lua hainelaughing bineinteles, de o suma ceva mai mititica iar restul de bani i-as folosi intr-un scop util:alaturi de niste prieteni, un numar mai mare de prieteni care vor sa se implice la fel ca si mine i-as investi intr-o organizatie pentru protejarea animalelor abandonate si maltratate.As cauta sponsori, as face publicitate organizatiei respective, in asa fel incat sa ajunga cunoscuta si sa se vada diferenta!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O garsoniera, un autotren si o masina apoi le iau o proprietate parintilor sa vina in Romania si posibil as deschide o afacere de logistica.

| Lyndsey explică:

De ce bati apropouri? Tu ce fel de intrebari ai vrea sa se puna? Poti pune orice intrebare vrei... asa ca s.

| nice67 a răspuns:

As pleca pe marte. laughing