| mentholinks a întrebat:

Daca ati fi in pericol sa muriti de foame si ati avea de ales sa mancati doar dintre un caine sau o pisica ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Cu porcul și vacă nu am o relatie, dar cu câini și pisici am crescut nu pot sa le manac

52 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Prefer sa mor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câinele.

| AlMaDi a răspuns:

Nici una, nici alta.

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

De ce mai? Doar sunt si ele animale ca porcul, vaca, gaina pe care deja le halesti cu pofta. Doar n-ai fi vegana?

| Drimmero a răspuns:

Le scoateti din putul gandirii pe astea fara sa le ganditi prea mult.

| RAY a răspuns:

Toti spun ca nu dar cand esti infometat ratiunea este oprita de instinctul de supravetuire,,as alege orice, au fost soldati care isi mancau kamarazi de foame, da e imoral, bla, bla dar cu toti vrem sa traim

| Freya1 a răspuns:

Cred că aş alege să mănânc iarbă sau ceva tot găsesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Preferi sa mori? thinking

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,mie oricum nu imi place oxigenul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Nici mie sad

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Și tu ai o viata naspa, aaaa?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa fim seriosi, oricata foame ai avea,, unele lucruri nu le poti manca, efectiv te scarbesc de ti se intoarce stomacul pe dos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Da,dar shh, nu trebuie toți sa afle de încercările mele eșuate de sinucidere.

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Pe naiba,cainele are carne bogata in proteine,un caine,o pisica are o carne mult mai valoroasa in proteine,vitamine ca vaca, porcul mult mai sanatoasa, si miei erau mai mereu langa oameni si tot erau de mancat, si eu as manca un caine dar mi ca manca el pe mine, de pisici numai spun mi frica ma zgarie

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mai bine imi mananc o mana.

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Si eu mam mancat la asta, dar apoi cum imi iubesc iubita?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns (pentru RAY):

Cu limba.

| RAY a răspuns (pentru supadeceapa):

Tu crezi ca am limba de un metru? plus ca am nevoie de putere

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Sa fie...eu unul n-as putea sa mananc asa ceva.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu siguranta nu o sa afle nimeni
Suferi de depresie?

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Zau ca m-a prins pofta de o pisica, de cand am vorbit cu tine, ma voi ma ingrasati

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Ce ciudat esti/

| RAY a răspuns (pentru Drimmero):

Daca imi ramane o unghie in gat e clar ca tu mai blestemat, dar cum crezi ca se simte un hindus cand tu i vezi vacuta ca pe o mancare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Mie îmi place s-o numesc intoleranta la oameni si fericire, dar merge si asa.

| SilentRain a răspuns:

Haaaa muriti de ciuda cu toti eu am primit funda haaaa' laughing)

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate plama aici!
Si eu am alergie la oameni

| Holiday a răspuns (pentru Drimmero):

N-ai putea pe naiba. Cu burta plina in fata calculatorului, intr-adevar, nu poti, dar dupa doua saptamani traite doar cu apa si fara o perspectiva de a face rost de mancare ai inghiti pisica si pe jumatate cruda. Mai gandeste-te.

Au halit altii care au ajuns in situatia asta oameni decedati de foame sau din cauza ranilor, negatiti si noi strambam din nas la o pulpa de pisica fripta...pe bune!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru SilentRain):

Huh,ce usurare.
Credeam ca sunt singura.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Holiday):

2 saptãmâni pe dracu, la Cât e gradul de obezitate oamenii pot trai si luni bune fãrã hranã. Moare animalul inainte sa tii se facã foame tie sa-l mãnânci.