| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ați fi șefi iar un angajat de sex opus v-ar spune glume (decente) sau chestii personale (nu intime), gen faze din liceu sau din afara serviciului (ele fiind în contextul conversației), vi le-ar spune doar vouă, când sunteți singuri, nu colegilor și v-ar întreba și pe voi chestii mai personale, ce ați crede?

Răspuns Câştigător
| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

As crede ca este o persoana deschisa care vrea sa marturiseasca niste lucruri si pe mine m-a perceput ca fiind de incredere!

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

E foarte greu să-mi imaginez situația. laughing
Adică, o angajată din hotel să vină la mine în birou în ideea că vrea să-mi spună bancuri sau să stăm la taclale că vrea să-mi povestească viața ei? rolling on the floor
Cât de aiurea poate fi asta?
Acum, nu știu cum se întâmplă prin România la un loc de muncă, dar aici e foarte puțin probabil ca o angajată să nu-și vadă de treabă și să-și devieze comportamentul la modul ăsta bizar. (fără să fie sub influența alcoolului sau fără să fi fumat ceva laughing )

| anonim_4396 explică (pentru Hammurabi):

Vezi că ți-am lăsat un mesaj în privat

| Lioana a răspuns:

As crede ca angajatul vrea sa se puna bine cu mine. Nu m-ar deranja dar nu m-as grabi sa-i dau informații despre mine. I-as spune doar chestii general stiute de toata lumea pentru inceput.

| MihaiSpeedster a răspuns:

Că ai un șef de treabă. Până la proba contrarie.