| GusticelMititel a întrebat:

Daca ati incepe un canal de YouTube, despre ce ar fi? Ce content ati face? Cat de des ati posta si cat de lungi ar fi videoclipurile?

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu am un canal cu si despre electronicele si electrocasnicele ce le cumpar, fac unboxing chestii de astea.
Dar fiecare cu ale lui.
eu nu vreau sa castig din asta, am 300 de abonati dar nu ma gandesc ca as creste foarte mult si nici ca as castiga
De fapt milioane daca nu zeci de milioane de conturi de pe Youtube sunt facute doar sa fie facute fie de pustime fie de unii ca mine, nu castiga nimeni nimic dar ne facem conturi acolo happy

| Frank51 a răspuns:

Îți dai seama cât de subiectiv este? Aș face despre nutriție, 10 minute o data pe săptămână.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As posta ceva gen Bike Bucharest Traffic.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Bun venit la sawurmaZila astăzi v-o Găti împreuna supa de sawurma cu clătite fratuzești de sawurma și sarmale ala sawurma ))))

| luigifan a răspuns:

Fă promovări, eu așa am făcut. Fă și tu videoclipuri despre jocuri video, ce dorești tu. La content zi cu like-uri, subscribe-uri, etc. Eu aș face în fiecare zi, dar ține cont și de program-ul tău. Încearcă să faci videoclipuri de 1 minut, 1 minut jumate. Spre că te-am ajutat

| Selena12345 a răspuns:

Daca asi incepe un canal de Youtube, personal si sincer ar fi despre gaming sau informatii despre gaming etc
videoclipurile sa nu fie mai lungi de 20 min ca o sa se plictiseasca lumea 100%
sper ca te-am ajutat.