| Theo94 a întrebat:

Daca ati putea alege femei de alta natie ati alege si ce natie ati prefera?

10 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Până acum am preferat în ordine.
1. Nemțoaice
2. Unguroaice.
Probabil că acestea mi-au fosr mai la îndemână.
Suedeze nu am încercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarboaice si iar sarboaice. Oriunde te uiti pe strada in Serbia, vezi fete de minim 8. Genele lor sunt altceva, sunt ce trebuie. Daca nu, nemtoaice

| Plato a răspuns:

Cu siguranta japoneze.

| RAY a răspuns:

Pentru o relatie as alege din
Germania, uk, Norvergia
Pentru sex din
Rusia, Romania

| mgtow a răspuns:

Est europene in afara de romance restul au acces

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu știu amice, eu sunt femeie! Și nu-mi trebuie femei!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

O sa-ti raspund si eu, chiar daca sunt femeie. laughing
Mie mereu mi-au placut negresele, felul lor de a arata, in special culoarea pielii. happy

| Hammurabi a răspuns:

Japonezele și jamaicancele.

| SG1995 a răspuns:

Franțuzoaice
Nemțoaicele încă sunt a dracu de bune, dar sunt ca frigide.
Intalience, spaniole, columbiene, portugheze, brazilience, mexicance tot ce înseamnă femei latine, au spirit ager, viu și în general sunt femei puternice și abrice, evident și româncele intră aici dacă excludem pițipoancele.
Afro-americane, asta au o atitudine tare, și forme sexy.
Asiaticele, sunt supuse de fel, dar ai văzut vreun xxx sau hentai cu asiatice? Mamă ce miaună alea când și-o trag.
În fine femeile bune din orice punct de vedere, sexual, fizic, caracter nu au nație le găsesc în orice nație. Sunt firi dârze precum Vitoria Lipan, și senzuale precum Barbara - La Donia, inteligente intelectual și emoțional precum Sarah Jane.
Am numit doar trei stereotipuri de femeie puternice din cărți și show-uri tv care-mi-au marcat copilăria.

| chuckmanson a răspuns:

Asiatice de est, indience sau africane. În special africane.