| Rhea44 a întrebat:

Dacă ați putea ca maine sa va mutați in alta țara/oraș/continent ce ați alegi și de ce?

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În Croația la P*la. https://www.pulainfo.hr
De ce, îmi place numele orașului.
Când mă întreabă cineva unde locuiesc să îi pot spune relaxat, în P*la.
Și că am acolo loc în port să îmi pun iahtul pe care nu îl am.
Și îmi plac cântecele lor.
Și că nu se lasă.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Fiind pasionat de cunoasterea unei noi limbi este foarte greu sa aleg o tara, as merge in toata lumea

| Drimmero a răspuns:

In Anglia, acolo e pozitionata echipa mea de suflet, vreau cu orice pret sa fiu aproape de ea, mergand la meciuri, dar sa am si un job stabil.

| SilentRain a răspuns:

Constanța, pentru ca e aproape de mare

| Hammurabi a răspuns:

De când m-am născut mă tot mut dintr-o țară în alta. laughing
Dar dacă ar fi să mă mut pe alt continent, m-aș muta undeva prin sudul Floridei. Sau Hawaii.

| Rhea44 explică (pentru Hammurabi):

La fel.

Hai sa fie insula Maldive?

| mentholinks a răspuns:

Romania probabil daca as reusi sa ma descurc bine acolo.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Undeva in Norvegia, Irlanda sau UK. Tarile au un farmec unic pot spune dar cred că cel mai smecher ar fi undeva unde e mai cald, undeva prin San Diego sau Los Angeles.

| CdeMetal a răspuns:

Pe o insula pustie, nu conteaza care.

| GirlOnline81 a răspuns:

Undeva unde e mult soare.