| scarllet a întrebat:

Daca ati putea pune 3 intrebari unui profesor, care ar fi acelea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sunteti profesor si nu altceva?
Ce sfaturi le-ati da copiilor dv daca ar fi elevi referitor la facultatea care o vor urma
Cum vedeti invatamantul in viitor, prea multe materii, ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

1.Am auzit ca ne mai chinuiti mai mult timp cu legea asta aprobata ca oamenii sa lucreze pana la 65 de ani.Nu vreti mai bine sa va duceti acasa la nevasta dvs si ne lasati pe noi sa ne odihnim in pace
2.De ce invatam formule cretine de parca mi-ar folosi mie la ceva sa invat 50 de formule de care oricum nu ma intreaba nimeni decat dvs
3.De ce zambiti cand dati 3? Scopul nu e sa ma prindeti ca nu stiu ci sa ma inveti sa stiu si peste 10 ani ce imi spui acum

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca cele 3 intrebari ar trebui sa ti le puna tie profu /si ar fi! de ce nu ai invatat.@ ce tinuta este cea pe rare o porti neadecvat la scoala. 3 de ce nu trec parintii pe la scoala sa vada ce poama are la usa .si ele ar fi vreo 30 nu 3. hai la lectii lasa netu

| PauLa.M a răspuns:

Cand v ati inceput viata sexuala?
Ati avut vreodata impresia ca va indragostiti de o eleva? [in cazul in care e barbat]
De ce mai veniti la scoala daca vedeti ca ne plictisiti?
straight face tot ce mi a venit in minte la ora asta tarzie aproape matinala...

| putzulica a răspuns:

1. ce salariu aveti?laughing
2.nu vreti sa plecati acasa? noi nu ne suparam.
3.ati intarziat la ora pentru ca ati stat sa va beti cafeaua in cancelarie?laughing

| Ruxy a răspuns:

La ce ora se trezeste dimineata? Cum se face ca ajunge mereu la 7:25 in sala de curs? Nu sta si el tot in Bucuresti? :O

| bulebule a răspuns:

1. De ce ati ales meseria asta? De ce nu v-ati facut gunoier, de exemplu, macar aia nu tortureaza copiii, ba chiar fac un bine comunitatii.

2. Cand va pensionati?

3. De ce-mi dai 3 in catalog, profesor bou, tu nu stii oare, ca eu sunt prost si ca ma doare?

| roxyema a răspuns:

Dc dati note mici? .de ce nu va puneti in ipostaza elevilor? dc faceti pregatire cu unii copii si la ore ii scoateti in evidenta si le puneti media mai mare decat le trebuie?big grin:Sbig grin

| DracusorImpielitat a răspuns:

1. ce inseamna taierea imprejur?
2. adam avea buric?
3. ce inseamna spermatozoizi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii place materia pe care o preda? Nu as vrea nimic sa il intreb...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai pun intrebari unui profesor din cauza ca am avut amarnica experienta sa vad ca cea ce ma invata-se sa respect cit mai mult(cinstea)el era varza.Si-a deschis un bar si am luat un suc la el si, nu era vorba de mine, toti care cumparau ceva cintarit sau la masura nu scapa nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va place meseria dmn?
Aveati un profesor preferat in copilarie?
Iubiti copii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum te chema?

| qare a răspuns:

Pe o scara de la 1-10 cat de activi suntem la ore? de ce mai veniti aici, noi nu va placem!? te cunosc de undeva?

| Vasiloi_Victor_1984 a răspuns:

1 Daca un singur profesor nu ne poate preda toate materiile...
Atunci cum poate un student sa invete, toate materiile!?

| malinnkka a răspuns:

1.Va considerati o persoana fericita, implinita?
2.Va considerati imputernicita sa akuzatzi pe nedrept sau sa jignitzi un elev?
3. Oare a-zti fost vreodata elev/student sau v-ati nascut Autostiutor?