| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea voi alege un nou expert` TPU, pe cine ati alege? :]

Astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multi care merita,eu as alege pe neluL,Ray,MasterOfDiseaster,Apache,Misogin, Jelli, AnnaFunkyGirl...si inca 3000.

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ioandelasal,Dash sau Jelli

| PapushaDeCristaL a răspuns:

NeLuL sau Jelli

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Baloo i am your's

| Last13Lucky a răspuns:

Bun deci aici sa inteleg ca bati apropo daca team alege pe tineraised eyebrowsca am vazut ca ai 95 de raspunsuri castigatoare(nas vota pe nimeni pentru ca nu cunosc pe nimeni aici fiindca sunt intrat doar de 3 zile)

| Ballet a răspuns (pentru Last13Lucky):

Nu bat apropo la nimic. Nu cred ca merit si nici nu mi-am pus problema de asa ceva.
Am pus intrebarea din curiozitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Baloo, multumesc.
Eu l-as alege pe neluL.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@PapushaDeCristaL, @Dumnezau: multumesc pentru apreciere.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Jelli cu placere.
@AnnaFunkyGirlDeathMetalLover1989 cum doresti.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De abia acum laughing?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, fata aia mi-a dat mesaj acum un an și jumătate în legătură cu ceva. Și mă și miram cum de „te-ai" transformat dintr-o dată în băiat laughing.