| anonim_4396 a întrebat:

Daca beau coca cola zero nu mai raman dependent de zahar?

4 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Posibil, ca astartamul o sa iti distruga creierul si poate o sa uiti ce alimente contin zahar. devil

| RAY a răspuns (pentru Mădă0611):

Corect,alta otrava

| gemeni6226 a răspuns:

Dependenta de zahar nu depinde de ce fel de coca cola bei ci ce doresti de fapt.Coca cola zero nu inseamna ca te face imun de a dori dulce ci ca nu are zahar.Imun nimic nu te face fata de pofta de dulce numai vointa.

| WaterDrop a răspuns:

Multi o folosesc ca sa curete toaleta.Dar cred ca merge si pentru a scapa de aceasta dependenta.Desi este foarte posibil sa faci cancer de la indulcitori.Nu este mai bine doar sa cureti toaleta cu ea?