| WonderGirl7 a întrebat:

Dacă cineva nu îți accepta cererea de prietenie pe Facebook, cum apare?
Apare ca " cerere de prietenie trimisa " sau " adaugă prieten "?
Atunci când apare ca " cerere de pr trimisa "inseamna ca pers. respectiva nu a acceptat, dar nici nu a sters cererea si cea cu' 'adaugă prieten' 'ca a șters - o definitiv sau cum?
Va rog, care știți explicați-mi.
Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Atunci cand nu iti accepta cererea de prietenie o sa reapara "adauga ca prieten".