| Ally a întrebat:

Daca cineva scrie intrebare cu: Ce ma faceti? pe site-ul TPU atunci i se scoate contul?

5 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Eu zic ca nu. Intrebarea asta trebuie postata la rubrica Conversatii fiinda acolo ii e locul. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I se scoatelaughing
Ai dreptae il scoate... de sub anonimathappy

| Cryssy a răspuns:

Nu... i se scoate intrebarea.winking pentru ca o intrebare ca asta "Ce mai faceti?" sau "Buna" trebuie pusa pe chat, de aceea au facut chat-ul, ca sa nu mai fie intrebari stupide. happy

| Criiss16 a răspuns:

Eu cred ca o sa fie stearsa intrebarea fiindca intrebarea asta trebuie pusa la chat, ca de aia sa facut.

| aprilei a răspuns:

Nu.....doar pentru intrebari triviale, sex si alte lucruri murdare